Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Na Dom

Przed zakupem domu potrzebujesz ubezpieczenia na dom (home insurance). W zależności od twoich potrzeb wyróżnimy dwa główne ubezpieczenia.

Building insurance – ubezpiecza dom i jego stałe wyposażenie od straty i zniszczenia np. pożaru, powodzi, burzy, wandalizmu, kradzieży, wypadku samochodowego itp.

Contents insurance – ubezpiecza dobra które masz w domu np. sprzęt elektroniczny, meble, itp. od straty i zniszczenia.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie jest rekomendowane ale nie wymagane przez kredytodawcę. Rodzaj ubezpieczenia zależy od Ciebie i twoich potrzeb. Najlepiej spotkać się z licencjonowanym doradcą i omówić to z nim.

Jak wybrać agenta ubezpieczeniowego, który zapewni Ci bezpieczeństwo?

Z definicji agent ubezpieczeniowy to osoba, która zajmuje się zapewnieniem swojemu klientowi polisy ubezpieczeniowej. W istocie nie trzeba spełniać zbyt wielu kwalifikacji, by dumnie móc nazywać się agentem ubezpieczeniowym.

Zobacz, dlaczego tak ważne jest, by wybrać ofertę doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego eksperta ds. ubezpieczeń.

Agencje ubezpieczeniowe prześcigają się pod względem ofert przedstawianych klientom. Niestety, w całej tej konkurencji, gdzie liczą się przede wszystkim PIENIĄDZE, zapomina się o czynniku LUDZKIM.
Agenci starają się znaleźć nie tyle najkorzystniejsze, co po prostu najtańsze rozwiązanie. Wiedzą, że jeśli użyją swoich umiejętności marketingowych będą mogli sprzedać klientowi niemal każdą polisę. Ważne, że będzie ona tania i przyciągnie mnóstwo zainteresowanych.

Niestety, taka polisa nie zawsze zapewni klientowi właściwe zabezpieczenie w razie nieszczęśliwego wypadku, zdarzenia losowego, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Z tego powodu wybierając ubezpieczyciela powinniśmy kierować się doświadczeniem i wiedzą agenta, z którym zamierzamy podjąć współpracę, a nie niską ceną.

Zdarzają się jednak i tacy agenci, którzy łącząc swoje doświadczenie z bogatymi kontaktami i umiejętnościami negocjowania potrafią zaproponować swoim klientom taką polisę, która nie tylko jest korzystna pod względem finansowym, ale także zapewnia im pełne bezpieczeństwo i komfort.

Jestem jednym z nich. Od wielu lat pracuję w branży i pozostaję na bieżąco nie tylko z tematyką ubezpieczeń, ale i z aktualnymi potrzebami moich klientów.   

Zapewniam moim klientom profesjonalną obsługę – przyjeżdżam takze do klienta w ustalonym wcześniej terminie. Moja wiedza jest gwarancją, że nikt inny nie zapewni Ci tak kompleksowej usługi w tej samej cenie. Za Twoje bezpieczeństwo będzie odpowiadać duża, międzynarodowa firma. Zyskujesz zatem gwarancję wypłacalności!

Pamiętaj bowiem, że niekiedy bardzo ciężko uzyskać od ubezpieczyciela wypłatę odszkodowania, nawet jeśli istotnie Ci się ono należy. Jeśli chcesz w przyszłości uniknąć ciągnących się w nieskończoność spraw, być może nawet wizyt w sądzie – zadzwoń do mnie już teraz. Pamiętaj, że nikt inny nie da Ci takiej gwarancji bezpieczeństwa.

Zadzwoń i umów się na rozmowę:
07503002638

Skorzystanie z mojej propozycji pozwala Ci być pewnym, że wszystko będzie jasne. Niektórzy agenci zbywają swoich klientów, nie udzielają odpowiedzi na ich pytania. A przecież to ludzie są najważniejsi. Niewielu agentów to rozumie.

A dlaczego warto mieć polisę dla siebie?

Śmierć. Nagła, tragiczna. Nieprzewidziana.
Wyobraź sobie, że pewnego dnia Twoje życie może zmienić się w prawdziwe piekło. To możliwe, choć nikomu nie życzymy tego typu doświadczeń. Niestety, jak mówi przysłowie, „wypadki chodzą po ludziach”. Przed pewnymi sytuacjami nie możemy się uchronić, nie możemy ich przewidzieć… .

Nikt nie chce odebrać telefonu informującego, że jego bliski zginął śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym. To jak zimny prysznic, wzbudzający w nas emocje, których nie sposób opisać. Chociaż boimy się tego przyznać, każdy w głębi duszy zdaje sobie sprawę z tego, że  może taki telefon odebrać. W pierwszym momencie tylko wszechogarniający smutek i żałoba po bliskim zajmują nasze myśli.
A potem okazuje się, że zostajemy bez środków do życia, bo zmarła osoba była jedynym żywicielem rodziny.

Dlatego tak ważne jest solidne ubezpieczenie. Dlatego temat polis ubezpieczeniowych, polisy na życie, jest tematem trudnym, ale bardzo ważnym. Dlatego też trzeba podjąć go we właściwym czasie.
Polisy ubezpieczeniowe chronią nas także na wypadek chorób krytycznych, wypadków, które skutkują utraty możliwości podjęcia pracy zarobkowej.

Żyjemy w społeczeństwie nastawionym na zyski – pracujemy wydajnie, ale szybko i pod duża presją. Żyjemy w stresie. Wszystkie te czynniki powodują, że coraz częściej chorujemy na poważne przypadłości lub ulegamy wypadkom. Zawał jest jedną z nich. Niestety, niekiedy nie jesteśmy w stanie podjąć pracy, nie mamy środków do życia. Czujemy się pokonani przez chorobę. A przecież wystarczyło jedynie zabezpieczyć się wcześniej, wybrać polisę ubezpieczeniową. I czuć się komfortowo.

Zadzwoń do mnie już teraz i śpij spokojnie!

Zobacz, co na temat moich usług mówią moi klienci:

Cierpliwie i dokładnie przedstawił dostępne ubezpieczenia i doradził, które wybrać. Fantastycznie!
 – Justyna i Lukas Hola z Gainsborough

Rzetelna wiedza i doświadczenie w branży.                                                                                                                                   – Marcin z Lincoln

Dopasował idealnie ubezpieczenie do moich potrzeb. Super robota!
 – Roman Lipka z Hull

Spędził z nami dużo czasu, pokierował, przedstawił opcje, zabezpieczył całą naszą rodzinę.                                             Agnieszka Marcinkiewicz z Hull

Jest tak jak powiedział. Wszystko gra i jestem pewny, że jeśli coś się wydarzy, moja rodzina nie zostanie bez zabezpieczenia.      Tomasz Wilczewski z Doncaster

Wielu Polaków skorzystało już z moich usług.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Wykonując jeden telefon zyskujesz:
• fachową poradę, popartą bezcennym doświadczeniem i wiedzą eksperta,
• zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych sytuacji i zdarzeń losowych,
• gwarancję wypłacalności w razie wypłaty odszkodowania,
• gwarancję najkorzystniejszej ceny polisy ubezpieczeniowej,
• obsługę transakcji przez Polaka, znającego potrzeby swoich rodaków.

Nie wahaj się! Zadzwoń:
07503002638

Nie zmarnuj szansy na bezpieczne jutro!